Написати нам

Подати свій проект

Подати свій проект

Ви любите проводити час на свіжому повітрі? Активно, з друзями, дітьми або з домашнім улюбленцем? Або почитати корисну книгу, лежачи на пледі з термосом теплого ароматного чаю. Для цього зовсім не обов'язково їхати далеко за місто в пошуках чистого і спокійного місця. Наші парки повинні і будуть такими, в яких хочеться проводити час: прогулятися осіннім вечором після роботи, збираючи кленове листя, пограти в сніжки, радіючи зимового морозу та сонцю, зробити ранкову пробіжку теплою весною і відчувати себе в безпеці і комфорті на пізньому побаченні літом.

Давайте зробимо наші парки такими разом. Ми забезпечимо взаємодію з муніципальними структурами і меценатами, готовими фінансувати благоустрій парків. А ви - надсилайте нам свої готові проекти з благоустрою та поліпшенню парків або просто ваші ідеї. Адже саме ви знаєте, що саме потрібно парку, щоб він став ідеальним для кожного

#мійідеальнийпарк

 

Найкраща ідея

Якщо у вас недостатньо інформації для повноцінного оформлення проекту, але ви точно знаєте, що ваша ідея з благоустрою парку ощасливить не тільки вас, що вона інноваційна і корисна - опишіть її своїми словами, як можна докладніше, завантажте картинки, якщо вважаєте, що це зможе краще передати ваш ключовий посил і відправляйте нам.

Подати ідею
Найкращий проект

Якщо у вас є готовий проект для конкретного парку - вам сюди. Для розгляду нашим фондом даного проекту до нього обов'язково повинна додаватися презентація із зазначенням цілей проекту, планом реалізації, ландшафтним планом, якщо такий передбачений проектом, бюджетом і таймингом.

Подати проект
Партнери