Написати нам
Я майбутнє Оболоні
Опубліковано: 8 квітня 2016
Оболонський сквер Підтримали: 0
Бюджет: 0 грн.
Збір коштів завершено

1.04.2016 відбулась акція за участю 80 дітей оболонського району, які приймали участь в стратегії розвитку району.
Малюнки дітей вплинули на стратегію та бачення району.

Метою даної акції є розвиток талантів, екологічної свідомості та знайомство з місцевою адміністрацією. Під час акціі відбулось стажування в оболонській адміністраціїї - діти провели нараду , потренувались як отримувати довідки в Центрі надання адміністративних послуг, задали провокативні питання до голови Оболонської адміністраціїї та запропонували ідеї щодо покращення району та системи навчання.

Далі власноруч посадили близько двух сотен квітучих тюльпанів біля памятника воїнам, загиблим під час другої світової війни під наглядом майстрів з КП УЗН Оболонського району, зробили колективну Карту визначним місць Оболоні за участю фонду "Наші Парки". Далі була цікава поїздка на автобусах, виділених КП "Київпастранс" у супроводі поліції до кінотеатру Кадр. Там смачно підкріпившись дивились мультфільм про боротьбу із нечесним забудовником:)

Дана акція була організована мною за підтримки Голови оболонської державної адміністрації, фонду "Наші Парки", Оболонського КП "Зеленбуд", КП "Київпастранс", департаменту освіти та департаменту культури Оболонсьокго району та учасниками стратегічної сесіїї Оболонь 2020, які підтримали проведення самої акціїї та зібрали під час сесіі 1430 грн для даної акції.

на даному етапі співпраця з дітьми не завершується - надалі плануємо підготувати маніфест - пропозиції дітей для співпраці та реалізаціїї іх ідей та талантів.

Коментарі користувачів
 
Ваш коментар буде додано після модерації
Партнери