Написати нам
Подаруй Ялинці Життя
Опубліковано: 29 квітня 2016
Парк імені Тараса Шевченка Підтримали: 0
Бюджет: 100000 грн.
Збір коштів завершено Посаджено: 20673дерев
Автор проекту
Муштіна Ірина

...Щороку, 1 січня на вулицях, базарах і біля багатолюдних магазинів валяються сотні покинутих, нікому не потрібних ялинок. Молодих, ще красивих і ароматних, але вже мертвих.

З кожним новим днем ​​веселощів і Нового року, кількість викинутих дерев зростає. В 2014 році, тільки мешканці Києва купили за офіційними даними близько 20 000 ялинок.

В середньому новорічне дерево росте 10-15 років, а потім помирає під блискучим дощиком за два тижні. Ось такий несвятковий “НЕ хеппі енд”.

Але ми віримо, що зможемо зробити світ кращим.

Торік, ми разом з активістами подарували життя 15000 лісовим красуням. І цього року нашу ініціативу підтримують ще більше людей і компаній. На підтримку даної активності ми проводимо фестиваль "Подаруй ялинці життя" у парках Києва, Дніпропетровська, Одеси та Львова.

Цього року офіційний старт проекту відбувся 10 грудня у Києві, у парку Шевченка.

У цей день була висаджена 10-ти метрова блакитна ялинка віком 25 років, що буде символізувати мету проекту – збереження лісів та дбайливе ставлення до навколишнього середовища та формування соціальної та екологічної відповідальності у наймолодших киян.

Другий етап проекту відбувся в Одесі, де також у центрі міста була висаджена 10-ти метрова блакитная ялинка. І вже через декілька днів біля неї відбулося справжне свято, організоване фондом “Наші парки” для дітей військових із зони АТО. Дітей протягом двох годин розважали аж 5 Святих Миколаїв з різних країн та в ігровій формі пояснювали малечі, як важливо дбайливо ставитися до ялинок, особливо напередодні Нового року, та до природи, зберігаючи та піклуючись про неї.

Третій етап проекту – це конкурс на кращу штучну ялинку серед учнів київських шкіл. Адже свято – це насамперед настрій, друзі та родина. А ялинка може бути штучна, а живі дерева нехай залишаються в лісі.

Інтерактивний етап проекту – це сайт www.christmas-tree.com.ua  та рекламні активності в соціальних мережах.

Завершальний етап проекту – відео-кейс про проект, що представлений до участі у міжнародному фестивалі реклами “Білий Квадрат”

Give a life to a Christmas tree from Digital agency C-format on Vimeo.

Скачати презентацію
Коментарі користувачів
 
Ваш коментар буде додано після модерації
Партнери