Написати нам

Архітектурно-ландшафтний форум «Екомісто. Еколандшафт»

Тема екології знаходиться зараз на піку своєї популярності, з кожним днем у неї з'являється все більше шанувальників у всьому світі: вживати чисту воду і органічні продукти, використовувати натуральні матеріали - стає нормою життя. Стало очевидним прагнення жити в екологічно чистому середовищі, дихати свіжим повітрям, милуватися здоровою рослинністю і прекрасними квітами не тільки в лісі або парку, а й на вулицях наших міст. Екологія знайшла своє відображення і в архітектурі, і, звичайно ж, в ландшафті. Зелене місто своїми руками - це можливо! Але як?

Саме цим питанням 24 березня 2016 буде присвячений щорічний архітектурно-ландшафтний форум «Екомісто. Еколандшафт» в рамках виставки «InterBuildExpo 2016», яка пройде 23-26 березня 2016 у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Київ, Салютна, 2Б).

У програмі форуму заплановано виступи вітчизняних і зарубіжних фахівців: ландшафтних архітекторів, архітекторів, наукових співробітників.

Вони поділяться своїми професійними напрацюваннями у сфері екологічного будівництва та благоустрою міських просторів.

Захід буде цікавим як архітекторам, ландшафтним архітекторам і дизайнерам, так і людям, що мріють жити в чистих містах і яких хвилюють питання екології.

Завдання форуму «Екомісто. Еколандшафт»

  • привернення уваги до проблем екології в містах і населених пунктах;
  • обмін досвідом та ідеями у сфері ландшафтної архітектури через призму екології;
  • знайомство з новітніми технологіями, розробками, можливостями у сфері екодизайну та будівництва екобудинків своїми руками;

Архітектурно-ландшафтний форум «Екомісто. Еколандшафт» проводиться вже вдруге. Раніше на ньому розглядалися питання креативного землеробства, органічної архітектури, гармонійних відносин між людиною і природою, альтернативного використання дахів.

Жити в чистому місті - це реально!

Організатор: Асоціація ландшафтних архітекторів України (АЛАУ);
Співорганізатор: Київський міжнародний контрактовий ярмарок (КМКЯ);
Інформаційний партнер: Нескучний Сад.

 
Партнери