Написати нам
Гороскоп друїдів
Опубліковано: 8 лютого 2016
Сквер вул. Серафимовича Підтримали: 0
Бюджет: 100000 грн.
Збір коштів завершено Посаджено: 100дерев
Автор проекту
Володимир Димінський та Ганна Зайцева

За давніми переказами Друїди - це жерці культу природи у кельтів. Здавна цей народ обожнював все живе навколо і відповідно до їхніх вірувань, особливою силою володіли дерева. Від дерева нібито походить людина. Залежно від дати народження, кожному з нас протегує «своє» дерево, дерево-ангел, у якого ми можемо черпати життєву силу. Адже кожна рослина має душу, воно наділене безмежної мудрістю і невичерпним запасом енергії!

Цінуючі Історію людства та любов до природи, ми замисли зібраті всі дерева з зодіаку друїдів на одній ділянці Лівобережного ботанічного саду. Тут наші Відвідувачі зможуть побачити всі дерева, обійнятісь з ними та поспілкуватісь. Природа має Цілющі Властивості та позитивний Вплив на людину.

21 сторіччя буде про екологічну відбудовою планети Земля. Ми робимо свой внесок у зелене майбутнє. Наш маленький пам'ятник друїдам – це разом зібрані всі культові дерева на одній ділянці. Це шана нашим предкам екологам-друїдам, краща згадка витоків людства, любові до природи та планети Земля..

Скачати презентацію
Інші проекти по цьому парку
Громадський екологічний проект «Лівобережний ботанічний сад» Сквер вул. Серафимовича
0%
Необхідно зібрати: 142800 грн.
Зібрано: 0 грн.
Збір коштів завершено
1 0
Коментарі користувачів
 
Ваш коментар буде додано після модерації
Партнери